BIZNES LIFETIME

OTO CAŁY JA

   Talent liderski mam od dziecka.
Gromadziłem wokół siebie kolegów oczekujących nowych, szalonych wyzwań.
Tato był oficerem w wojsku, ja byłem oficerem podwórka i marzyłem iść w jego ślady. Wojskowa Akademia Techniczna okazała się skuteczną przeszkodą.
   W „cywilu” krwiożercze Korporacje pokazały mi pazury: Ty jesteś tylko narzędziem do generowania zysków, jak się stępisz, to na złom”.
   Dość!!!
Stałem się przedsiębiorcą i przewodnikiem dla prawie 100 pracowników.
   Jednak chciałem doświadczać czegoś mocniejszego, bez ograniczeń i sufitów, z wolnością czasową i finansową.
   Najpierw powstaje myśl, potem urzeczywistnienie. Pojawił się magnetyczny marketing sieciowy. Jestem analitykiem, dostrzegłem w Planie Wynagrodzeń olbrzymi potencjał i szansę dla każdego człowieka. 

   Marketing najpierw wniósł mnie na szczyt, potem zrzucił w przepaść, sprawdzając moją wytrwałość. Zrozumiałem, że nie da się wzrastać bez rozwoju. Książki, szkolenia, doświadczenia…   
   Własny system do pracy on-line, wykorzystuję do nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych i do budowania dużych zespołów sprzedażowych.
   Na prowadzonych, unikalnych szkoleniach warsztatowych, dzielę się swoją wiedzą, dając możliwość zdobycia rozwoju, którego mi osobiście brakowało.   
   Głęboko wierzę, że najważniejszą zasadą w marketingu sieciowym, jest budowanie zespołu ze sobą, a nie na sobie.

 

   Uwielbiam swoją rodzinę i wspólne wyjazdy. Wędrówki po górach i zdobywanie kolejnych szczytów, kojarzą mi się, ze zdobywaniem kolejnych umiejętności i awansów w biznesie.   
   Odprężające turnieje w brydżu sportowym i strategie rozgrywania wylicytowanego szlema, przydają się w biznesie.
  Mój malowniczy ogród stworzyłem od zera. Pasja jakiej oddałem się w pielęgnowaniu roślin, otworzyła mi uważność na innych. Zrozumiałem, że rośliny są jak ludzie, im więcej dbam o nie, tym bardziej wzrastają.
   Robię to co kocham i co wychodzi mi najlepiej. Kocham marketing i od ponad 21 lat dzielę się moją pasją z innymi.
  Daję Ci namiastkę tego co mogę dać, wierzę, że każdy potrafi nauczyć się bycia Marketerem.
   Nieważne, przez co dotąd przechodziłeś i co mówili ci inni. Nie musisz być wybitnym, żeby budować biznes. Wystarczy nastawienie, konsekwencja i wytrwałość, aby osiągnąć wymarzony cel.
   Wspólnie, uda nam się!